wtorek, 7 kwietnia 2015

Pierwszy hentai w Polsce


 Jeszcze trochę i naprawdę uwierzę w to, że powrót bloga wywołał rewolucję :) Jakiś czas temu ogłoszono wydanie Monster Musume, a wczoraj zapowiedziano, że w Polsce pojawi się pierwsza manga hentai. Będzie to Witchcraft od wydawnictwa Yumegari (wcześniej o tym wydawcy nie słyszałem, ale widzę, że wydawali głównie yaoi, więc chyba dobrze, że nie słyszałem...). Jeśli będzie okazja, to na pewno kupię, choćby po to, żeby wspierać polski rynek i żeby ukazało się u nas więcej takich pozycji.

Kaoru, któremu dokuczają okoliczni chuligani, pewnego dnia znajduje schronienie u seksownej wróżki Kyoko. Dziewczyna oferuje mu pomoc w rozprawieniu się z oprychami, choć stawia jeden warunek – Kaoru pozwoli się zahipnotyzować. Żadne z nich nie będzie przygotowane na to, jaki efekt przyniosą igraszki z magią…

Wiem, pewnie zaraz usłyszę "Czemu nic nowego przez ten tydzień nie dodałeś?". Jak już mówiłem, nie mam tyle czasu co kiedyś, w efekcie na pewno nie będę już w stanie pisać np. dwa opowiadania na tydzień, jak mi się to kiedyś, w dobrych i twórczych czasach zdarzało. Też tego żałuję, ale cóż można poradzić? Mam nadzieję, że w tym tygodniu skończę jedno z trzech opowiadań, które mam rozpoczęte - jedno z Hatsukoi Limited (w połowie), jedno z Tekken (w połowie)  i jedno z Tomb Raider (w 1/3). Ale zdarzało mi się już kiedyś, że zaczynałem opowiadanie, a kończyłem je pół roku później...

13 komentarzy:

 1. Nie mogę się doczekać, zwłaszcza Tomb Raidera ale czekam też na School of St. Ann i Ciało Pedagogiczne. Mam nadzieję, że coś niedługo dodasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oo ciało pedagogiczne też czekam na to !:)

   Usuń
 2. W ostatnim Otaku na podsumowanie 2014 pisali, że wydawcy zaczeli eksperymentować z nowymi gatunkami, a nie tylko pewniakami. Najpierw Light Novel, potem etchi MoMu, a teraz coś na ostro. Rany sam robie po trochu dojin ze slayers może to ma jakąś przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeju, Tomb Raider będzie. <333

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pisz na siłę, pisz kiedy chcesz :D Wiernie czekaliśmy przez półtora roku, soł...

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie pisz na siłę, pisz kiedy chcesz :D Wiernie czekaliśmy przez półtora roku, soł...

  OdpowiedzUsuń
 6. A co z tymi motywami hipnozy i BDSM o które prosiłem w komentarzu pod "Ciałem Pedagogicznym 6"? Da radę?

  OdpowiedzUsuń
 7. Daj znać, że żyjesz. Najlepiej pisząc nowy rozdział.

  OdpowiedzUsuń
 8. Znów...? ;_;

  OdpowiedzUsuń
 9. no nie wierzę xD

  OdpowiedzUsuń
 10. Czyżby powtórka z rozrywki? ;___;

  OdpowiedzUsuń
 11. Nieee... Znowu Cie nie ma :(

  OdpowiedzUsuń