wtorek, 30 października 2012

Rocznica, zapowiedzi i inne takie


 Kończy się drugi rok funkcjonowania tego bloga. Kiedy dwa lata temu startowałem z nim na Onecie, byłem rozczarowany tym, że na świecie tyle stron z erotycznymi fanfikami, a w Polsce - nic. Jedyne, na co czasem się trafiało, to fanfiki yaoi. Dlatego postanowiłem coś zrobić. Nie myślałem, że to potrwa rok, a dwa... to już poza granicami wyobraźni. Ale cieszę się, że udało mi się utrzymać tego bloga, chociaż z przyczyn technicznych musiałem przenieść się z Onetu na Bloggera. Z przeprowadzki jestem jednak bardzo zadowolony. Chociaż Onet zapowiedział unowocześnienie swojego systemu do standardu Wordpressu, to jednak wracać tam nie planuję. Odkąd się tu przeniosłem, staram się prowadzić tego bloga tak jak bloga. Na Onetowskim były właściwie tylko opowiadania. Tutaj od czasu do czasu piszę normalne notki, takie jak ta. Mam nadzieję, że to wam nie przeszkadza.

piątek, 26 października 2012

(Kim Possible) Ostra Jazda 4 Dobrze jest kończyć to, co się kiedyś zaczęło. Oto ostatnia część "Ostrej Jazdy". Przepraszam za zniknięcie ankiety, ale coś się musiało na bloggerze zepsuć, bo nagle się wyzerowała, po prawie 60 głosach. Ale i tak była to spora liczba, więc wiem już, co wam się podoba, a co nie. 

Tytuł: Ostra Jazda
Z: Kim Possible
Rating: NC-17


Siedząc przy monitorze, Kim masowała swoje nagie piersi. Wiedziała, że oko kamery umieszczonej nad nim przesyła obraz komuś po drugiej stronie. Oblizała swoje zmysłowe wargi, po czym podniosła do nich palec i wsunęła go w usta, ssąc i oblizując. Mokrym od śliny palcem zjechała po swoim płaskim brzuszku, niżej i niżej, sięgając powoli do koronkowych majtek.

poniedziałek, 22 października 2012

Artysta miesiąca + nowa ankieta


Wpadłem na pomysł, że raz na jakiś czas będę tutaj promował jakiegoś rysownika, związanego oczywiście tematyką z treścią tego bloga. Chciałbym się skupić na polskich, więc jeśli znacie takich, to możecie śmiało podrzucać strony - będę wdzięczny za linki. Dziś zaczynam od jednego z polskich artystów, który rysuje doskonałe fanarty do Bleacha.

środa, 17 października 2012

Upadła księżniczka - mój light novel

Z nadmiaru różnych zajęć zapomniałem napisać, że jakiś czas temu udało się skończyć mój pierwszy projekt typu light novel pt "Upadła Księżniczka". Jest to licząca 33 strony opowieść z siedmioma ilustracjami, które zrobił MSM44 z bloga Hentai Art.. To chyba najdłuższa rzecz, jaką do tej pory udało mi się napisać. Pisała się długo, prawie trzy miesiące z przerwami. Główną bohaterką jest Miyu z "Vampire Princess Miyu", ale wydaje mi się, że znajomość tego anime nie jest potrzebna. Motywy - głównie bondage i yuri, ale nie tylko.

czwartek, 4 października 2012

(Sailor Moon) Płomień w Niewoli 3
Początek semestru zawsze jest problematyczny i zajmuje dużo czasu, więc przepraszam wszystkich za przerwę, postaram się powoli wrócić do tempa, choć będę miał teraz dużo własnych zajęć.
Chciałem napisać coś z moją drugą ulubioną sailorką i tak się ten fik zaczął...

Tytuł: Płomień w Niewoli 3
Z: Sailor Moon
Rating: NC-17


Minako Aino wchodziła powoli po schodach. Pierwszy raz była w tej okolicy i raczej nie chciała, żeby musiała przychodzić tu więcej. To była duża, wypełniona blokami dzielnica robotnicza, od której grzeczne dziewczyny, takie jak ona trzymały się z daleka. Ale musiała tutaj przyjść. Wszystko zaczęło się od maila, którego znalazła w skrzynce. Było w nim tylko jedno zdanie: „Wiem kim jesteś, Sailor Venus”. Niżej podany był ten adres. Nic więcej. Minako poczuła, jak przechodzi po jej plecach dreszcz. To było niemożliwe. Nikt nie mógł przecież zgadnąć, kim była. Kończyła właśnie szkołę, myślała o karierze idolki… Nie mogła dopuścić do tego, żeby wszystkie jej plany upadły.

Dlatego przyjechała tutaj. Schody były brudne, ściany też nie lepsze. Wolała nie korzystać z windy, bo wyglądała na nie remontowaną od lat. Dlatego wspięła się jednak na szóste piętro o własnych siłach. Kiedy tam weszła, musiała oprzeć się o ścianę i odetchnąć. Spojrzała na drzwi, na których nie było żadnego nazwiska, tylko numer. Drżącymi palcami zapukała do środka.